• Przegląd na 50 hektarów gajów oliwnych
  Przegląd na 50 hektarów gajów oliwnych
 • Wejście firmy Conca d'Oro
  Wejście firmy Conca d'Oro
 • Nasze produkty organiczne
  Nasze produkty organiczne
 • Biedronki stróżami biologiczna
  Biedronki stróżami biologiczna
 • Gaj oliwny z owcami
  Gaj oliwny z owcami
 • Spacer wśród drzew oliwnych
  Spacer wśród drzew oliwnych
 • Kwiatowa aleja na farmę
  Kwiatowa aleja na farmę

Gospodarstwo Ekologiczne

 "Conca d'Oro" gospodarstwo Alessandro Alessandrini został wydany dla czterech pokoleń z ojca na syna.

Od 1985 roku gospodarstwo wzrosła produkcja Oliwa Organic Oil, sadzenie na około 50 ha, ponad 13.000 drzew oliwnych odmian: Leccino, Pendolino, Frantoio i Oliva tenera Ascolana. Organiczny olej z oliwek Extravirgin uzyskane z tych odmian są mieszane w określonej ilości, aby uzyskać zrównoważony smak typowy dla lokalnej Piceno jest oliwa z oliwek, bardzo ważne dla zdrowej diety śródziemnomorskiej.

Gospodarstwo położone jest na wysokości 250 m, od strony południowo-wschodnim regionie zapleczu Marche, położony w strategicznym dla turystyki 15 km od starożytnego, średniowiecznego miasta Ascoli Piceno i 30 km od pięknej nadmorskiej miejscowości San Benedetto del Tronto, znany również jako Riwiera Palm.

To szczególne narażenie geograficzne gwarantuje powolne dojrzewanie oliwek, bardzo ważne, aby uzyskać światło i pyszne oliwy z oliwek. Szczególna uwaga jest skierowana do czystości produktu w każdym aspekcie uprawianej w sposób absolutnie organicznego, które składają się nie używać pestycydów i nawożenia chemicznego. Z tego powodu uzyskuje się nawożenie pozostałych reszt uprawy oliwek i resztkowego podczas wytwarzania z oliwek, kompostowane w celu uzyskania substancji naturalnej i organicznej w celu drzew oliwkowych.

Chwila zbiorze Oliwki przyjeżdża tylko wtedy, gdy dojrzewanie jest tylko w prawo, aby uzyskać specjalne właściwości dla oliwy z oliwek, które zostaną wyprodukowane. Zbierane oliwki, przechowywane w specjalnych perforowanych pojemników do maksymalnie 24 godzin pracował w naszym nowoczesnym kamiennym młynie. Ekstrakcji oliwy z oliwek będzie w pojemnikach ze stali nierdzewnej, aby zachować czystość, smak i typowy smak Conca d'Oro organicznej oliwy z oliwek Extravirgin, aż do butelkowania.

 

Alessandro Alessandrini     

 

             

-   Conca d’Oro   -   Azienda   Agrituristica   Olivicola   Biologica

Via Valle Chifenti, 142 Appignano del Tronto (AP) 63083 - Marche - Italia

 Telefono +39 0736.86326  E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  P. IVA 00764360442